Studentlife z. s.

Jsme univerzitní organizace Univerzity Palackého

A parta studentů a absolventů z Univerzity Palackého. Mezi sebou máme zástupce různých fakult a velké části oborů, takže dokážeme poradit i ohledně záležitostí, které se na jednotlivých fakultách mohou lišit. Postaráme se o to, aby Tvůj vstup na Univerzitu Palackého byl co nejhladší a vybavíme Tě informacemi a tipy, které při studiu rozhodně využiješ.

Univerzita Palackého je partnerem akce.
sdružení studentlife

Náš tým

Monika Zemanová
Mgr. Monika Zemanová
FF – Andragogika
PdF – Učitelství informatiky a ZSV

Zakladatelka a organizátorka Seznamováku. Monča je prostě ta, co ví, jak na to, a její vášeň pro tento projekt je nakažlivá! Pečlivě vybírá a školí tým těch nejschopnějších instruktorů, aby vám poskytli tu nejlepší podporu. Dělá maximum pro to, aby se Seznamovák zdárně uskutečnil a abyste si ho v roli účastníků užili naplno. O tom svědčí opravdu pestrý program, který pro vás vždy připravuje. Věřte, že za těch 12 let už to má opravdu v malíku.

Petr Jassa
Petr Jassa
#snahasecení

Spoluzakladatelem Seznamováku je tento podnikatel, automechanik, zasloužilý barman, kdysi věčný student, a především král argumentů! S JZ se nebudete nikdy nudit, stejně rychle jak umí zvednout náladu, Vás i pošle k ledu. Proto je každoročně moderátorem Speed-datingu a můžeme zaručit, že si Vaše tváře i břišní svaly pořádně zamakají. Mimo jiné miluje sport, psy, auta, politiku, ale také párty, kde si s ním jistě dobře pokecáte (pozvání na panáka určitě neodmítne).

Michaela Holubová
Michaela Holubová
PDF - Učitelství techniky pro SŠ a Anglického jazyka pro 2.st. ZŠ

S rozpáleným elánem a zkušenostmi z předešlých let povede naše Míša tým instruktorů vytvářející jedinečný a nezapomenutelný zážitek na Seznamovák. Jako naše koordinátorka se postará o to, aby program šlapal jako hodinky a všichni jste věděli, kdy kde co začíná. Bude se Vám věnovat před samotnou akcí, během akce a taky po ní. Stará se nám o Prváky UPOL a během roku si můžete s ní taky zajít na nějaký ten výšlap v okolí.

Adam Suchánek
Mgr. Adam Suchánek
FF - Česká filologie/ divadelní studia

„Zvedni zadek, rozum se přidá“ — to jsou slova, kterými se řídí Adam — jeden z našich nejostřílenějších instruktorů. Jako hlavní spíkr vás provede celou akcí v roli moderátora a zajistí Vám tak potřebné informace z první ruky. Navíc, si pro Vás připravil unikátní komunikační workshop, kde získáte konkrétní návod, jak se nezbláznit ze všech nových starostí a povinností, které Vás (nejen při studiu) čekají. 

Kateřina Červenáková
Bc. Kateřina Červenáková
PDF - Předškolní pedagogika (NMgr.)
(Bc. Učitelství pro mateřské školy)

Kačka má na starosti všechny vaše e-mailové prosby a dotazy. Má ráda výzvy, ale také si ráda odpočine v dobré společnosti u vodní dýmky nebo v obklopení zvířat, a to především pejsků. Je také animátorkou na Slováckém dvoře, cvičí aerobik, hraje házenou, ráda se baví, věnuje se tanci, a to hlavně folklornímu. Čemu dalšímu se věnuje a co umí, na to se jí budete muset zeptat sami!

Karolína Mašláňová
Karolína Mašláňová
CMTF - Etika a kultura v mediální komunikaci

Kája je usměvavý človíček, který má rád společnost lidí, zábavu, výzvy a stejně tak i kafe a dobré jídlo. Již několik let se nám na akci stará o všechny hosty a je také náš propagační guru. Na akci ji potkáte i u mikrofonu a to například při přednášce o Erasmu. Jen bacha, ať ji nepřehlédnete, protože do výšky nám moc nevyrostla (ale asi ji nepřeslechnete - ráda si s vámi zazpívá u táboráku) nebo jen tak pokecá u piva.

Kateřina Hajduková
Kateřina Hajduková 
PdF - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

Tohle je Kačí, která má pod palcem naše sociální sítě. Potkáte se s ní především u sportu a u jejího kruhového tréninku, kdy vám rozhodně ani to propocené triko vadit nebude. Stejně tak, jak říká její instagramový popisek, žije pro gym, kafe a dobrou společnost. 

Lucy Riegrová
Lucy Riegerová
FF - Televizní a rozhlasová studia/Žurnalistika

Malinká, rádoby kudrnatá a vždycky vysmátá – to je naše Lucy! V našem instruktorském týmu zastává pozici vedoucí teambuildingu. Žije pro cestování, seriály a tetování, ale její největší radostí je hudba a umění. Moc ráda si s vámi zazpívá, třeba na karaoke, které má na akci na starosti. Za dobu svého vysokoškolského studia už stihla najít svou vášeň v moderování a práci na nejrůznějších festivalech. Zároveň je vedoucí studentského rádia UP AIR.

Tomáš Preclík
Bc. Tomáš Preclík
FTK, PŘF - Učitelství tělesné výchovy a geografie pro 2. stupeň ZŠ a SŠ

Společenský energický sportovec, který se rád zapojí do všech sportů nebo si s vámi dá s chutí drink či pivko. Tom je náš hlavní sporťák, který pro vás bude pořádat různé sportovní turnaje od volejbalu, přes softball až po kinball. Krom sportu miluje cestování, humor, deskové hry, seriály a filmy a samozřejmě poznávání nových lidí. Pokud ho nepotkáte u sportu, tak ho zaručeně uvidíte v Partičce.

katerina vyslouzilova
Kateřina Vysloužilová
FTK, PřF - Tělesná výchova a geografie se zaměřením na vzdělávání

Na Káťu narazíte u nejrůznějších sportů, je totiž vášnivou sportovkyní. Jejím sportem číslo jedna je volejbal, proto ji najdete třeba u turnaje v beach volejbalu.  Kačka miluje i turistiku a cestování, má prochozenou Českou republiku křížem krážem a procestovaných 20 státu světa, takže si s ní můžete popovídat o nejrůznějších koutech Země a hlavně Česka. Má ráda poznávání nových lidí, dobrou společnost a hlavně zábavu, proto ji můžete potkat v centru dění, třeba na baru s dobrým pivem.

Jakub Žák
Jakub Žák

Kuba je tvůrcem naší elektronické přihlášky, díky které jste se na Seznamovák mohli dostat. Už teď je jasné, že je to náš IT guru.  Přímo v kempu má na starosti správný chod techniky a softwaru, takže veškeré audiovizuální programy jako jsou přednášky, večerní kino, karaoke nebo třeba jen ozvučení při programu fungují díky němu. A když už jsme zmínili přednášky, tak právě on Vám odprezentuje ty nejdůležitější, a sice Informační systémy a Stipendia.

Karel Bohdal
Karel Bohdal
Přf, Pdf - zeměpis a matematika

Karel jede na seznamovák po několikáté, má na starost techniku, což znamená, že je zodpovědný, aby byla vždy včas na správném místě a aby hudba hrála všude. Rád poznává nové lidi, místa, rád si zahraje různé sporty a deskovky. Velké množství zájmů z něho dělá ideálního parťáka na pokec téměř o čemkoliv. Je studentem dvouoboru geografie (PřF) a matematiky (PdF).

Simona Dalecká
Simona Dalecká
FTK - Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání a ochranu obyvatelstva

Pozitivní náladu a každodenní úsměv na tváři budete vídat u naší Simči. Simča je přátelská slečna, která má ráda kolem sebe hodně lidí, se kterými se zasměje a třeba i zacvičí aerobic. Ve sportu je jako ryba ve vodě, hraje také házenou, proto u sportovních aktivit nebude chybět. Bude se na Vás ale také těšit například při vodních aktivitách. 

Matěj Komár
Bc. Matěj Komár
FF - Televizní, rozhlasová a filmová studia

Jeho jméno je Komár (ne, fakt nebzučí), jeho oko v hledáčku přesné, jeho schopnosti vystihnout moment na jedničku. Matěj je náš hlavní videomaker! Rád žije momentem, miluje lidi, a hlavně život. Žádná zábava mu není cizí (snad jen Pogo, tam prý padá na hubu). Každopádně, nečekejte od něj žádné vyumělkované pózování, protože jak říká “its all about the moment”. Pokud jde o video, chce si celou akci užít zároveň s váma a zachytit tak tu ryzí atmošku, zábavu nebo i trapný chvíle.

jan Axman
Bc. Jan Axman
FF-

Smích prý každému přidává 5 minut života a s Honzou si s největší pravděpodobností přidáte i roky a to především u teambuildingových aktivit, s kterými má bohaté zkušenosti a které velmi rád předává dál. Setkat se s ním mohou také milovníci vodních dýmek, které budou každý večer k dispozici. Honza je také veselá duše, se kterou si můžete popovídat třeba o esoterických tématech, historii melounů nebo o jeho oboru cirkusových studií. 

Jakub UHLÍŘ
Jakub Uhlíř
PdF, PřF - Učitelství Matematiky, Informatiky, Fyziky

Tento věčně energický a společenský klučina vás bude bavit u teambuildingu a naučí vás spoustu stmelovacích a seznamovacích aktivit. Je také nadšený sportovec, kterého však často uvidíte i za obrazovkou monitoru jakožto počítačového hráče. Ještě raději tyto své záliby kombinuje při airsoftu a šermu. Zároveň je také budoucí učitel, ale nebojte, žádnou poznámku za nedodržování večerky, požívání alkoholu nebo vyrušování nedostanete.

Dan Strnad
Daniel Strnad
PDF - Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

Vždy usměvavý sympaťák, který rád tráví léto na táborech a to různě zaměřených, takže zná spoustu her, nejvíce seznamovaček, rád si zazpívá u ohně, na karaoke, nebo zatrsá na party. Hlavně je taky vášnivý fotograf, který soboty tráví focením svateb a také proto se stává naším hlavním fotografem. Díky němu budete mít nezapomenutelné vzpomínky na Seznamovák, tak se na něj nezapomeňte usmívat.

Šimon PEŠÁK
Šimon Pešák
PF - Právo a Právní věda

Pokud se chceš pobavit a být happy jak dva grepy v každé situaci, tak hledáš přesně Šímu. Kamaráda si udělá z každého a pozitivně naladí vždy všechny. Je to menší blázen, jak jsou povahou, tak vzrůstem, ale to, co nemá na výšce, dohání na smyslu pro humor. Letos jede na seznamovák podruhé, jako už ostřílený mazák, kterého nejčastěji uvidíte u lukostřelby, kterou vede, nebo u nějaké jiné sportovní aktivity, protože je mu sport velmi blízký. A pokud nebude ani u jedné z těchto aktivit, tak ho s největší pravděpodobností najdete na parketu.

Alžbeta Tomková
Alžběta Tomková 
FF - Teorie a dějiny výtvarných umění

Jestli se na seznamováku chcete pobavit, tak Betty je přesně ten správný člověk pro vás. Je to velký smíšek, málo kdy ji uvidíte se mračit nebo šklebit. Se vším se pokusí pomoci, jak nejlépe dokáže.  Miluje umění všeho druhu, filmy, cestování, cyklistiku, lyžování, obecně sporty (není toho moc, co jí nezajímá a nebaví). Najdete ji hlavně na teambuildingu a nebo na karaoke a tanečním parketu, kde to s vámi pořádně rozjede. Do všeho jde na 100% a těší se, jak na celou atmosféru seznamováku, tak i až pozná nové tváře.

Veronika Skalníková
Veronika Skalníková
PF - Právo a právní věda

Veru je studentkou právnické fakulty a má za sebou úspěšně druhý ročník. Je velmi pracovitá, ambiciózní a pečlivá. Na seznamovák jede druhým rokem jako posila instruktorského týmu a bude se s vámi potkávat v rámci teambuildingových aktivit. Určitě se s ní potkáte i na parketu nebo u táboráku. Obrátit se na ni můžete s každým dotazem, ať už ohledně právnické fakulty nebo ohledně čehokoliv jiného. Miluje cestování a náš Seznamovák letos stihne jen tak tak, než odjede poznávat krásy Portugalska díky Erasmu.

Jan Pech
Honza Pech
FZV - Zdravotnické záchranářství

Honza studuje třetím rokem obor zdravotnické záchranářství a působí jako zdravotník celé akce. Potkávat ho dále budete moct na volejbalovém hřišti nebo s pálkou v ruce. Velice rád vám předá vše, co za své dva roky na univerzitě prožil. Seznamováku se kdysi také účastnil a nemohl si ho vynachválit.

Aneta Kuncova
Aneta Kuncová 
PdF - vychovatelství

Anetka je studentkou pedagogické fakulty a zároveň novou členkou našeho týmu. Mezi její záliby patří hudba, která se v průběhu let stala přirozenou součástí jejího života. Ráda zahraje, zazpívá, ale nepohrdne ani hraním míčovek nebo deskovek. Její společenská a milá povaha jí umožňuje snadno navazovat kontakt s novými lidmi. Navíc její citlivý přístup k okolí ji dělá cennou společnicí v jakékoliv situaci. S Anet se budete moci potkat například u ranní jógy.

Jakub Vydra
Jakub Vydra
PF - Právo a právní věda

Kuba je sportovec každým coulem, od malička hrál fotbal a obecně sport miluje. Na seznamovák jede tento rok poprvé a už se moc těší až se s vámi všemi seznámí. Jde do druhého ročníku magistra na právnické fakultě. Na seznamováku ho najdete u sporťáků, na kvízu a nebo na tanečním parketu, kde to s vámi pořádně rozjede!  Pokud bude teplé počasí, rád si s vámi dá jakýkoliv drink a nebo zajde k bazénu.

Nikol Doležalová
Nikol Doležalová
PF- Právo a právní věda

Nikča je usměvavá a společenská. Věnovat se vám bude hlavně při teambuildingových aktivitách, ale večer ji najdete i u táboráku nebo na parketě. Je pro každou srandu a rozhodně se s vámi ráda seznámí. Nikča je studentkou právnické fakulty, a i když jede na seznamovák poprvé, moc ráda vám poradí a pomůže kdykoliv budete potřebovat.

Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756