Časté dotazy

Můžu poslat zálohu i doplatek dohromady?

Ano, můžeš, jednoduše pošli celou částku se stejným variabilním symbolem.

Co když jsem vegetarián, mám bezlepkovou dietu atp?

Neměl by v tom být problém, oběd a večeři si můžeš vybrat ze tří nabízených jídel (přičemž 3.varianta je vždy vegetariánská). Pokud máš nějakou speciální dietu, uveď nám tuto skutečnost do přihlášky a zkusíme se domluvit s kuchařem.

Bohužel se nemohu účastnit celé akce, je možné přijet alespoň na pár dní?

Ano, je to možné, pokud nemůžeš přijet na celý turnus, napiš nám na email, o které dny máš zájem, a individuálně se domluvíme.

Co když mám v době Seznamováku zápis ke studiu nebo zápis předmětů?

To není problém, i proto máme dva turnusy. Pokud jde o zápis předmětů, není třeba se obávat, každý rok se tomu intenzivně věnujeme a se vším ti pomůžeme. Chceš-li mít větší jistotu a využít pomoci od instruktorů, doporučujeme se přihlásit na 1.turnus. A jestliže chceš mít na zápis předmětů klid, můžeš si je zapsat z domu a na Seznamovák jet v 2.turnusu. Za předpokladu, že jsi i po této odpovědi stále nervózní a nevíš, co od zápisu očekávat, připravili jsme pro tebe instruktážní video. Zde je odkaz.

Co když zjistím, že nemohu jet a mám již zaplaceno?

Pokud se z nějakého důvodu nebudeš moci zúčastnit peníze ti vrátíme, ovšem má to háček, záloha je vratná pouze do 31.7. Jinak doplatek ti samozřejmě vrátíme kdykoliv.

Zjistil/a jsem, že se mi nehodí termín turnusu, na kterém jsem přihlášen/a. Můžu ho vyměnit za druhý turnus?

Ano, můžeš si změnit termín turnusu do 15. 8. Napiš nám na e-mail info@seznamovakup.cz a společně to upravíme.

Co si vzít s sebou?

Určitě Vám nikdo nemůže určovat kolik si vzít spodního prádla a triček, ale nějaké rady a tipy ti samozřejmě poskytneme v dostatečném předstihu hromadným informačním e-mailem.

Chci být na pokoji/v chatce s kamarádem/kamarádkou, jde to domluvit?

Ano, to není problém. Tuto informaci nám prosím napiš do poznámky při přihlašování, nebo alespoň týden před příjezdem na e-mail info@seznamovakup.cz. Je důležité, abyste byli na stejném turnusu a ve stejném typu ubytování. Stačí, aby nám jeden z vás poslal celá jména domluvené skupinky kamarádů. Ubytování se řeší až na místě při příjezdu do kempu. Nebojte se, nikdo nezůstane sám. Vždycky vás ubytujeme tak, abyste se mohli seznámit.

Když jsem si vybral/a ubytování ve stanu, musím mít vlastní nebo jsou nějaké k dispozici?

V případě, že jsi si zvolil ubytování ve stanu, musíš mít vlastní. Seznamovák žádné neposkytuje.

Na jaký účet se zasílá záloha a doplatek?

Záloha i doplatek se platí na bankovní účet číslo 2300417624/2010 (vedený u Fio banka, a.s.). Pokud zasíláš platbu ze zahraničí, budeš potřebovat ještě další údaje - mezinárodní číslo (IBAN) našeho bankovního účtu je CZ3420100000002300417624 a SWIFT kód banky je FIOBCZPPXXX.

Mám účet vedený v jiné zemi a za transakci do ČR platím velké poplatky, je možné se tomu nějakým způsobem vyhnout?

Ano, je, pokud máte bankovní účet vedený v jiné zemi (např. na Slovensku) a nechcete platit zbytečné poplatky, je možné nám akci zaplatit až na místě, ovšem je nutné se předem domluvit e-mailem.

Máš ještě nějaký dotaz, který by tě zajímal?

Napiš nám na e-mail info@seznamovakup.cz a my ti ho zodpovíme.

Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756