Pořadatelský tým

Jsme parta studentů a absolventů z Univerzity Palackého, kteří se rozhodli, že se pokusí ostatním studentům usnadnit a zpříjemnit jejich vstup na vysokou školu. Mezi námi máme zástupce různých fakult a velké části oborů, takže dokážeme poradit i ohledně záležitostí, které se na jednotlivých fakultách mohou lišit.

Postaráme se o to, aby Tvůj vstup na Univerzitu Palackého byl co nejhladší a bezproblémový a navíc Tě vybavíme nejrůznějšími informacemi a tipy, které při studiu rozhodně využiješ.

STUDENTLIFE, z.s. (IČ: 01660756)

E-mail: info@seznamovakup.cz

Telefon: +420 733585033

Stránka na Facebooku: Seznamovák Univerzity Palackého

Událost na Facebooku: Seznamovák UP 2018

Skupina na Facebooku: Prváci UPOL 2018/2019

Monika Chadimová

Šéfka

PdF - Informatika, ZSV (titul Mgr.)
FF - Andragogika (titul Mgr.)

Monča je jedna ze základních pilířů Seznamováku UP. Nadšeně se vrhá do všech volnočasových aktivit a organizátorský duch jí rozhodně nechybí. Má ráda zumbu, jumping a mnoho dalšího.

Radek Toman

FF - Politologie (titul Bc.)
FF - Mezinárodní vztahy (titul Mgr.)

Absolvent všech předchozích ročníků Seznamováku UP, mezi jehož hlavní záliby patří fotbal (klasickej prales), dále cestování nebo sledování událostí na politické scéně, přičemž je sám politicky činný. V roce 2017 absolvoval Erasmus v Bosně a Hercegovině, takže vám rád zprostředkuje veškeré informace a záludnosti, které vás na Erasmu mohou potkat.

Matěj Smugala

Fotograf

FF - Andragogika a Sociologie (Bc.)
FF - Andragogika a Kulturní Antropologie (Mgr.)


Sám o sobě říká, že je multipotenciál - rád si povídá a dozvídá se něco o všem. Seznamovák si zamiloval už v prváku jako účastník a dodnes jezdí jako lektor. #amaterskéFocení #divadlo #osobnostníRůst #larp #organizováníVšeho

Tereza Poláčková

PF - Právo
FF - Historie (titul Bc.)

Terka je absolventkou Seznamováku UP, momentálně jí nejvíce času zabere studium práv. Také se věnuje spolku ISHA Olomouc, projektu Entoo, Iurum wiki nebo Volím volit. Mezi její koníčky patří četba, fotografování a jóga.

Jakub Žák

Technik

PřF - Aplikovaná informatika
PřF - 2. místopředseda AS PřF UP

Kuba je hyperaktivní ajťák, podnikatel a popularizátor vědy a je všude, kde se něco děje. Je také absolventem Seznamováku, díky kterému se stal členem jedné ze studentských organizací.

Pavel Max Zeman

ASC - Nohejbalová liga

Pavel je náš sporťák. S ním se setkáte u jakéhokoliv sportu. Sice toho moc nenamluví, ale když se odváže, tak to stojí opravdu za to! :-) A třeba takovou partičku si rozhodně nikdy ujít nenechá.

Alžběta Ivanová

Zdravotnice

FZV - Porodní asistentka

Alžbi má ráda kontakt s lidmi a ze všeho nejvíce ji baví porodní asistence. Je pro každou srandu - ráda podporuje své vnitřní dítě. A největší radost jí dělá dobré jídlo! :-)

Michal Mikulec

PřF - Učitelství Biologie, Geografie

Pevnost poznání, PřF, folklór, divadlo, kavárny, vinárny, zábavy nebo někde na ulici - tam všude máte velkou šanci Mišáka potkat. Mišák totiž dělá všechno možné a je skoro všude, často snad i na několika místech najednou. Takže přirozeně bude i na seznamováku UP.

Petra Vodičková

PdF - Spec. ped. - dramaterapie

Podléhá divadlu, hudbě, filmu a kreslení. Peče, vaří a nerada jí sama. Ráda píše dopisy a ještě raději je dostává. Když se naštve, přerovná si knihovnu. Její skříň obsahuje přesně 32 sukní a 44 pruhovaných triček a žádné kalhoty. Kdyby nebyla studentkou dramaterapie, byla by námořníkem.

Barbora Burešová

FF - Žurnalistika a česká filologie

Barča je závislá na kávě, a tu nejraději pije v dobré společnosti, protože nevydrží ani chvilku sama. Je trochu antitalent na sport, ale zato kulturní nadšenec. Ze všeho nejvíc miluje hudbu. Chtěla by hrát na basovou kytaru, saxofon a violoncello, ale zatím bohužel umí jen na klavír, pár akordů na kytaru a zpívá v univerzitním sboru.

Václav Pokora

FF - Filosofie-sociologie
PdF - ZSV a Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání

Václava máte největší možnost potkat v Cafe+ vedle budovy Zbrojnice, kde se láduje tousty a nalévá čokoládou. Kromě jídla patří k jeho koníčkům hokej, divadlo, četba a občasné provozování kneipentour. Také je v našem týmu největším odborníkem na universum.

Tomáš Gerlich

Kameraman

PdF - Základy technických věd a informačních technologií pro vzdělávání
a Speciální pedagogika pro 2. st. základních škol a střední školy

Tomáš je zapálený fotograf a kameraman, závislý na energeťácích a dobré společnosti, Bez kamery se vlastně nikam nehne a pokud ano tak je nejspíš něco špatně.

Vojtěch Bor

PdF - Dramaterapie

Student dramaterapie, muzikant, herečka a vášnivý autostopař je pro každou srandu a nikdy se v lese neztratí. Mezi jeho superschopnosti patří rozdělávání ohně v dešti a obsluhování všemožného hudebního arsenálu.

Karolína Červinková

PdF - Logopedie

Karča, všestranná, stále usměvavá, upřímná holka. Nejen nadšená sportovkyně, prvoligová volejbalistka, ale baví ji také zpěv, hra na kytaru a klavír, fotografování a mnoho dalšího. Má ráda dobrodružství a ráda se pouští do nových věcí.

Jana Bednarská

PDF - logopedie (Mgr.)
PDF - Spec. ped. předškolního věku (kombinované studium)

Pokud na seznamováku uvidíte věčně se usmívající holku, bude to právě Janča! Absolventka několika ročníků miluje lidi, cestování, tanec a karetní hry. Seznamovák považuje za jednu z nejlepších akcí roku, na kterou se už teď nesmírně těší!

Vojtěch Střítezský

FF - Indonéská studia se zaměřením na cestovní ruch

Když jel minulý rok na Seznamovák UP, měl s sebou kamaráda, se kterým táhli za jeden provaz. Poznali spoustu úžasných lidí, celé 4 dny stále něco hráli a vše si naprosto užívali. Poté, co dostal možnost být instruktorem, hned ji vzal a moc se těší na to, až si bude moct opět zažít stejně skvělé dojmy a pocity.

PŘIDAT NA PLOCHU