Pořadatelský tým

Jsme parta studentů a absolventů z Univerzity Palackého, kteří se rozhodli, že se pokusí ostatním studentům usnadnit a zpříjemnit jejich vstup na vysokou školu. Mezi námi máme zástupce různých fakult a velké části oborů, takže dokážeme poradit i ohledně záležitostí, které se na jednotlivých fakultách mohou lišit.

Postaráme se o to, aby Tvůj vstup na Univerzitu Palackého byl co nejhladší a bezproblémový a navíc Tě vybavíme nejrůznějšími informacemi a tipy, které při studiu rozhodně využiješ.

STUDENTLIFE, z.s. (IČ: 01660756)

E-mail: info@seznamovakup.cz

Telefon: +420 733585033

Stránka na Facebooku: Seznamovák Univerzity Palackého

Událost na Facebooku: Seznamovák UP 2019

Skupina na Facebooku: Prváci UPOL 2019/2020

Monika Zemanová

Šéfka

PdF - Informatika, ZSV (titul Mgr.)
FF - Andragogika (titul Mgr.)

Monča je jedna ze základních pilířů Seznamováku UP. Nadšeně se vrhá do všech volnočasových aktivit a organizátorský duch jí rozhodně nechybí. Má ráda zumbu, jumping a mnoho dalšího.

Jakub Žák

Technik

PřF - Aplikovaná Informatika
PřF - místopředseda AS PřF UP

Kuba je hyperaktivní ajťák, podnikatel a popularizátor vědy a je všude, kde se něco děje. Je také absolventem Seznamováku, díky kterému se stal členem jedné ze studentských organizací.

Vojtěch Koranda

Zdravotník

FZV - Zdravotnický záchranář

Tohoto klučinu budete potkávat při těch nejnebezpečnějších sportech a TB hrách, když vám bude poskytovat nutnou péči a podporu všeho druhu. Avšak po zkušenostech z letních táborů se jich osobně jistě nezúčastní. O jeho volných chvílích a po ranním probuzení jej stoprocentně vytížíte vřelou návštěvou v jeho zázračném obydlí s velkým Z. Ano, představuje se vám letošní zdravotník.

Matěj Smugala

FF - Andragogika a Sociologie (Bc.)
FF - Andragogika a Kulturní Antropologie (Mgr.)

Sám o sobě říká, že je multipotenciál - rád si povídá a dozvídá se něco o všem. Seznamovák si zamiloval už v prváku jako účastník a dodnes jezdí jako lektor.

Radek Toman

FF - Politologie (titul Mgr.)

Absolvent všech předchozích ročníků Seznamováku UP, mezi jehož hlavní záliby patří fotbal (klasickej prales), dále cestování nebo sledování událostí na politické scéně, přičemž je sám politicky činný. V roce 2017 absolvoval Erasmus v Bosně a Hercegovině, takže vám rád zprostředkuje veškeré informace a záludnosti, které vás na Erasmu mohou potkat.

Karolína Červinková

PdF - Logopedie

Karča, všestranná, stále usměvavá, upřímná holka. Nejen nadšená sportovkyně, prvoligová volejbalistka, ale baví ji také zpěv, hra na kytaru a klavír, fotografování a mnoho dalšího. Má ráda dobrodružství a ráda se pouští do nových věcí.

Jana Bednarská

PdF - logopedie (Mgr.)
PdF - Spec. ped. předškolního věku (kombinované studium)

Pokud na seznamováku uvidíte věčně se usmívající holku, bude to právě Janča! Absolventka několika ročníků miluje lidi, cestování, tanec a karetní hry. Seznamovák považuje za jednu z nejlepších akcí roku, na kterou se už teď nesmírně těší!

Tereza Poláčková

PF - Právo
FF - Historie (titul Bc.)

Terka je absolventkou Seznamováku UP, momentálně jí nejvíce času zabere studium práv. Také se věnuje spolku ISHA Olomouc, projektu Entoo, Iurum wiki nebo Volím volit. Mezi její koníčky patří četba, fotografování a jóga.

Michal Mikulec

PřF - Učitelství Biologie, Geografie

Pevnost poznání, PřF, folklór, divadlo, kavárny, vinárny, zábavy nebo někde na ulici - tam všude máte velkou šanci Mišáka potkat. Mišák totiž dělá všechno možné a je skoro všude, často snad i na několika místech najednou. Takže přirozeně bude i na seznamováku UP.

Pavel Max Zeman

ASC - Nohejbalová liga

Pavel je náš sporťák. S ním se setkáte u jakéhokoliv sportu. Sice toho moc nenamluví, ale když se odváže, tak to stojí opravdu za to! :-) A třeba takovou partičku si rozhodně nikdy ujít nenechá.

Adam Suchánek

FF - Divadelní studia a česká filologie

Když se v patnácti rozhodoval co dal dělat, studium v Olomouci pro něj bylo jasnou volbou. V tu dobu se naplno věnoval závodnimu judu. Vedle tohoto bojového sportu ho však fascinovalo i umění. Nyní je stálým aktérem na jevišti i na plátně ...a má na to dokonce i papír ;)

Petra Vodičková

PdF - Spec. pedagogika, dramaterapie

Podléhá divadlu, hudbě, filmu a kreslení. Peče, vaří a nerada jí sama. Ráda píše dopisy a ještě raději je dostává. Když se naštve, přerovná si knihovnu. Její skříň obsahuje přesně 32 sukní a 44 pruhovaných triček a žádné kalhoty. Kdyby nebyla studentkou dramaterapie, byla by námořníkem.

Jindřich Novohradský

PF - Právo

Jindra byl v prváku účastníkem Seznamováku UP, na který se nyní s nadšením vrací jako instruktor. Mezi jeho záliby patří hlavně sport. Závodně hraje hokej, ale věnuje se i řadě dalších sportů. V Olomouci ho můžete potkat i jako instruktora lyžování na lyžařském trenažeru. Dále rád rybaří, hraje na hudební nástroje a cestuje.

Vojtěch Hrabčík

FF - Aplikovaná ekonomická studia
FF - Filmová studia

I když vypadá na ryzího sporťáka, sám se rozhodl, že vás na Seznamováku bude provázet teambuildingem. Jeho přednosti: brnká na kytáru, k tomu se snaží i zabékat, nebojí se tvrdé dřiny (to vždycky oceňujeme) a loni byl ve vaší pozici účastníka, tudíž to má ještě v živé paměti i z druhé strany bariéry.

Václav Pokora

FF - Filosofie-sociologie
PdF - ZSV a Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání

Václava máte největší možnost potkat v Cafe+ vedle budovy Zbrojnice, kde se láduje tousty a nalévá čokoládou. Kromě jídla patří k jeho koníčkům hokej, divadlo, četba a občasné provozování kneipentour. Také je v našem týmu největším odborníkem na universum.