Časté dotazy

Můžu poslat zálohu i doplatek dohromady?

Ano, můžeš, jednoduše pošli celou částku se stejným variabilním symbolem.

Mám účet vedený v jiné zemi a za transakci do ČR platím velké poplatky, je možné se tomu nějakým způsobem vyhnout?

Ano, je, pokud máte bankovní účet vedený v jiné zemi (např. na Slovensku) a nechcete platit zbytečné poplatky, je možné nám akci zaplatit až na místě, ovšem je nutné se předem domluvit e-mailem.

Co když jsem vegetarián, mám bezlepkovou dietu atp?

Neměl by v tom být problém, uveď nám tuto skutečnost do přihlášky, nebo ji zašli e-mailem a domluvíme se.

Bohužel se nemohu účastnit celé akce, je možné přijet alespoň na pár dní?

Ano, je to možné, pokud nemůžeš přijet na celý turnus, napiš nám na email, o které dny máš zájem, a individuálně se domluvíme.

Co když mám v době Seznamováku zápis ke studiu nebo zápis předmětů?

To není problém, přece i proto jsou dva turnusy a co se týče zápisů předmětů, tak není třeba se bát, jelikož se tomu každý rok věnujeme velmi aktivně. Každý včetně samotných instruktorů si musí zapsat předměty a proto je pro tebe určitě i výhodnější zapisovat předměty s podporou zkušenějších studentů.

Co když zjistím, že nemohu jet a mám již zaplaceno?

Pokud se z nějakého důvodu nebudeš moci zúčastnit peníze ti vrátíme, ovšem má to háček, záloha je vratná pouze do 31.7. Jinak doplatek ti samozřejmě vrátíme kdykoliv.

Mají moji rodiče možnost získat příspěvek od zaměstnavatele?

Ano mají. Pokud zaměstnavatel nabízí tuto možnost, tak proč toho nevyužít?! Stačí pouze napsat e-mail na info@seznamovakup.cz s tím, že máme připravit fakturu a na akci ji obdržíš. Popřípadě lze poslat jak v el. formě tak i papírovou formou, ale většinou stačí osobní předání.

Co si vzít s sebou?

Určitě Vám nikdo nemůže určovat kolik si vzít spodního prádla a triček, ale nějaké rady a tipy ti samozřejmě poskytneme v dostatečném předstihu hromadným informačním e-mailem.