Seznamovák pro studenty Univerzity Palackého

Časté dotazy

Na jaký účet se zasílá záloha a doplatek?

Záloha i doplatek se platí na bankovní účet číslo 2300417624/2010 (vedený u Fio banka, a.s.). Pokud zasíláš platbu ze zahraničí, budeš potřebovat ještě další údaje - mezinárodní číslo (IBAN) našeho bankovního účtu je CZ3420100000002300417624 a SWIFT kód banky je FIOBCZPPXXX.

Můžu poslat zálohu i doplatek dohromady?

Ano, můžeš, jednoduše pošli celou částku se stejným variabilním symbolem.

Mám účet vedený v jiné zemi a za transakci do ČR platím velké poplatky, je možné se tomu nějakým způsobem vyhnout?

Ano, je, pokud máte bankovní účet vedený v jiné zemi (např. na Slovensku) a nechcete platit zbytečné poplatky, je možné nám akci zaplatit až na místě, ovšem je nutné se předem domluvit e-mailem.

Co když jsem vegetarián, mám bezlepkovou dietu atp?

Neměl by v tom být problém, uveď nám tuto skutečnost do přihlášky, nebo ji zašli e-mailem a domluvíme se.

Bohužel se nemohu účastnit celé akce, je možné přijet alespoň na pár dní?

Ano, je to možné, pokud nemůžeš přijet na celý turnus, napiš nám na email, o které dny máš zájem, a individuálně se domluvíme.

Co když mám v době Seznamováku zápis ke studiu nebo zápis předmětů?

To není problém, přece i proto jsou dva turnusy a co se týče zápisů předmětů, tak není třeba se bát, jelikož se tomu každý rok věnujeme velmi aktivně. Každý včetně samotných instruktorů si musí zapsat předměty a proto je pro tebe určitě i výhodnější zapisovat předměty s podporou zkušenějších studentů.

Co když zjistím, že nemohu jet a mám již zaplaceno?

Pokud se z nějakého důvodu nebudeš moci zúčastnit peníze ti vrátíme, ovšem má to háček, záloha je vratná pouze do 31.7. Jinak doplatek ti samozřejmě vrátíme kdykoliv.

Co si vzít s sebou?

Určitě Vám nikdo nemůže určovat kolik si vzít spodního prádla a triček, ale nějaké rady a tipy ti samozřejmě poskytneme v dostatečném předstihu hromadným informačním e-mailem.

PŘIDAT NA PLOCHU