Seznamovák pro studenty UP 2023

Dvanáctý ročník akce Seznamovák proběhl jako již tradičně v první polovině září v kempu Morava Camp v Mohelnici. Obou turnusů se dohromady zúčastnilo 437 účastníků, z nichž největším počtem převládli studenti přírodovědecké fakulty. Tento počet ještě doplňovalo 28 instruktorů, kteří se starali, o to aby vše probíhalo tak jak má.

Jak už je zvykem, pro účastníky bylo připraveno spoustu tématických workshopů a užitečných přednášek s informacemi, co ocení nejeden nastupující student na UP. Aby účastníci jen neseděli a neposlouchali již zmiňované přednášky, bylo pro ně také nachystáno spoustu různých aktivit, ať už sportovních jako například: beach vojbal, fotbal nebo softball, tak i teambuldingových, z těch můžeme například vypíchnout: vodní pětiboj, souboj fakult, nebo nově Redbull káry, které si pro účastníky připravil náš sponzor Redbull. Ani večer jsme nenechali nevyužitý a zaplnili ho aktivitami, jako je vědomostní kvíz, karaoke, táborák, tematické párty a koncert olomouckých kapel.

Letos také účastníci neustále využívali možnosti osvěžit se v bazénu, jelikož oboum turnusům počasí doopravdy přálo a teploty byly skutečně letní. K večeru když už nebylo takové vedro přivítali účastníci i možnost sednout si s vodní dýmkou a popovídat si s novými přáteli o budoucnosti na jejich vybrané škole, jejich zájmech a o tom co přes den vyzkoušeli a zažili.

Oba turnusy hodnotíme pozitivně, podařilo se nám, aby účastníci odjížděli spokojení plní zážitků, dojmů, s nově navázanými přátelstvími a připraveni na první semestr, který je na vysoké škole čeká.

Pro recenze účastníků a bližší info si zobrazte report akce

Report

Video

Přihlásit se
Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756