Seznamovák pro studenty UP 2014

Třetí ročník Seznamováku se konal opět v Náměšti nad Oslavou v termínu 31.8. až 10.9.2014. Celkem proběhly dva turnusy, kterých se zúčastnilo 396 studentů Univerzity Palackého. Největší zastoupení měla filozofická fakulta, ale také nově začleněná právnická fakulta měla hojné zastoupení.

Zajímavostí byla nově přidaná přednáška o Britském centru, kterou vedl sám vedoucí Britského centra. Dále přijal pozvání i pan Vaculík - vedoucí Akademik Sportcentra UP, který nám se svými lektory předvedl nejnovější sportovní trendy. Na programu nechyběly každoroční přednášky o STAGu, Menze a kolejích, Stipendiích, ERASMU, Knihovnách a také oblíbená přednáška "Kam v Olomouci".

Pro zájemce jsme také přidali přednášku, jak správně psát seminární práce a tvořit prezentace. Samozřejmě v programu nechyběly teambuildingové a sportovní aktivity, díky kterým vytvořili účastníci senzační a jedinečnou partu.

Díky skvělé zpětné vazbě od účastníků jsme získali novou sílu jít stále kupředu a rozšiřovat naše možnosti - moc Vám děkujeme!

Přihlásit se
Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756