Seznamovák UP 2014

Seznamovák UP 2014 Seznamovák Univerzity Palackého 2014

3. ročník akce Seznamovák pro studenty UP

31. 8. až 10. 9. 2014

Třetí ročník Seznamováku se konal opět v Náměšti nad Oslavou. Celkem proběhly dva turnusy, kterých se zúčastnilo 396 studentů Univerzity Palackého. Největší zastoupení měla filozofická fakulta, ale také nově začleněná právnická fakulta měla hojné zastoupení.

Zajímavostí byla nově přidaná přednáška o Britském centru, kterou vedl sám vedoucí Britského centra. Dále přijal pozvání i pan Vaculík - vedoucí Akademik Sportcentra UP, který nám se svými lektory předvedl nejnovější sportovní trendy. Na programu nechyběly každoroční přednášky o STAGu, Menze a kolejích, Stipendiích, ERASMU, Knihovnách a také oblíbená přednáška "Kam v Olomouci".

Pro zájemce jsme také přidali přednášku, jak správně psát seminární práce a tvořit prezentace. Samozřejmě v programu nechyběly teambuildingové a sportovní aktivity, díky kterým vytvořili účastníci senzační a jedinečnou partu.

Díky skvělé zpětné vazbě od účastníků jsme získali novou sílu jít stále kupředu a rozšiřovat naše možnosti - moc Vám děkujeme!

Místo konání akce
Rekreační středisko Jiskra
Velké pole 47, Kralice nad Oslavou 675 71
Organizátor akce
STUDENTLIFE z. s.
STUDENTLIFE z. s.
01660756

Jsme parta studentů a absolventů z Univerzity Palackého, kteří se rozhodli, že se pokusí ostatním studentům usnadnit a zpříjemnit jejich vstup na vysokou školu. Mezi námi máme zástupce různých fakult a velké části oborů, takže dokážeme poradit i ohledně...

PŘIDAT NA PLOCHU