Seznamovák pro studenty UP 2013

Seznamovák 2013 se konal v Náměšti nad Oslavou, v rekreačním středisku Jiskra. Termín konání byl od 2.9-8.9 a 8.9.-14.9. Celkem se Seznamováku zúčastnilo 172 budoucích studentů z FF, PdF, PřF, PF, Ftk a Fzv. Největší zastoupení měla pedagogická fakulta.

Program pro všechny účastníky byl dobrovolný. Studenti si mohli vybírat mezi sportovní činností (nohejbal, fotbal, volejbal, softbal...), teambuildingem nebo stolními činnostmi. Každý den byla na programu alespoň jedna poučná přednáška. Přednášky byly na téma: STAG, Erasmus, Stipendia, Knihovny, Menza a Koleje, Kam v Olomouci, Akademik Sportcentrum UP, a další

Večerní program zahrnoval: tématické párty, posezení u ohně, kytary a bubnů, Seznamovák faktor, deskové hry, partička)

Ubytování bylo v chatkách, které se nacházejí v zalesněném údolí řeky Oslavy v překrásném koutě Vysočiny, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Chatka disponovala šesti lůžky, stolkem a skříní. V areálu se nachází nově zrekonstruované umývárny, společenská místnost, jídelna, hřiště a bazén.

Sami se můžete podívat na zpětnou vazbu Seznamováku UP 2013

Shrnutí Seznamováku UP 2013

Z pohledu organizátorů:

Akce dopadla na výbornou, účastníci odjížděli plní zážitků a nových informací.

Z předešlého roku jsme použili osvědčené teambuildingové hry a jednodenní výlet.

Přednášku jsme zařadili do každého dne, přibyly tedy přednášky o stipendiích, organizacích při UPOLu, o Akademik sportcentru UP, o volitelných předmětech (především cizí jazyky).

Také jsme si pozvali studenty, kteří se ve velké míře angažují do studentských soutěží, aby vyprávěli své poznatky, zážitky.

Z pohledu účastníků:

Díky zpětné vazbě víme, že:

  • seznamovák jako celek hodnotí na výbornou 88% účastníků
  • práci instruktorů hodnotí na výbornou 96 % účastníků
  • program Seznamováku hodnotí na výbornou 87 % účastníků

Součástí zpětné vazby byly i vzkazy pro instruktory, ve většině případů nám děkovali za energii a ochotu, kterou jsem do této akce věnovali.

Přihlásit se
Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756