Seznamovák pro studenty UP 2012

Seznamovák 2012 se konal v kempu Varvažov, který nabízel širokou škálu sportovního, tak kulturního využití. Termín konání byl od 9. - 15. 9. 2012. Celkem se Seznamováku zúčastnilo 89 budoucích prváku z Pedagogické a Přírodovědecké fakulty.

ZHODNOCENÍ AKCE, ZPĚTNÁ VAZBA

Z pohledu organizátorů:

Našim hlavním cílem bylo stmelení kolektivu, připravit studenty na zahájení studia na vysoké škole a problémy s tím spojené. Tohoto cíle jsme se drželi celý týdenní pobyt a bylo pro nás velkým překvapením a užasnou zpětnou vazbou, když za námi po prvním týdnu studia chodí studenti a tvrdí, že jsou lépe připraveni než ti, kteří se seznamováku nezúčastnili. Také za námi chodí studenti a ptají se jak je možné, že se o seznamováku nedozvěděli a mrzí je, že přišli o tento zážitek. Můžeme říci, že se z nás stal skvělý kolektiv a rádi bychom do dalších let zvýšili počty studentů a rádi bychom navázali vztahy i s dalšími fakultami. Účastníci mají zájem se zúčastnit i dalších ročníků seznamováku, ať už jako členové nebo jako pomocníci. Mezi studenty i nadále panuje přátelství a pravidelně se setkáváme.

Z pohledu studentů:

“Program byl parádní, hry byly úžasné a výlety taky. Super lidi, které ráda znovu uvidím. Byli jste suproví, parádně jste nám to zorganizovali. Prostě na jedničku.”

“Zábava bez hranic, přínosné přednáškové bloky a celkově super akce!”

“Každý si mohl vybrat ze široké škály nabídky a neměl šanci se nudit. Byla to boží akce, díky že jsem to mohla zažít”

“Bylo to super. Ráda bych jela příští rok znova, protože potkáte spoustu bezva lidí.”

“Skvělá zábava, hry. Ten zážitek tam prostě byl.”

“Co se týče práce a komunikace instruktorů tak byla na výborné úrovni. Myslím si, že na programu se nemusí nic měnit, jen by to chtělo občas lepší počasí.”

”Bylo mi s Vámi krásně.”

HLÁŠKA CELÉHO SEZNAMOVÁKU:

“Ten zážitek tam byl”

Přihlásit se
Studentlife z. s.
SEZNAMOVÁK pro studenty Univerzity Palackého
+42​0 7​33 585 033
info@seznamovakup.cz
www.seznamovakup.cz
IČ: 01660​756