Seznamovák UP

9. ročník akce Seznamovák UP

Devátý ročník akce Seznamovák UP se koná, stejně jako v loňském roce, v areálu kempu Morava na okraji města Mohelnice. Pro nastupující prváky jsme připravili mnoho zábavných a seznamovacích aktivit, ale také nejrůznější informace o univerzitním světě a tipy pro úspěšné zahájení studia.

8. ročník akce Seznamovák UP

Akce se nově konala v kempu Morava poblíž Mohelnice. Po celou dobu bylo k dispozici nepřeberné množství aktivit z nejrůznějších oblastí, od přednášek, přes teambuildingové aktivity a sporty, až po párty, táboráky a další společenský program. Účast na každé z aktivit byla naprosto dobrovolná a každý jedinec si mohl vybrat, co mu více vyhovuje.

7. ročník akce Seznamovák UP

Akce se již několikátým rokem konala v rekreačním středisku Jiskra poblíž Náměště nad Oslavou na Vysočině. Ubytování bylo zajištěno v dřevěných chatkách po šesti. V areálu byl k dispozici přednáškový sál, jídelna, párty stan, gril, bar nebo také hřiště pro různé sporty a bazén.

6. ročník akce Seznamovák UP

Šestý ročník akce Seznamovák UP se konal v termínech 6. až 10. a 10. až 14. září v rekreačním středisku poblíž Náměště nad Oslavou a zúčastnilo se jej celkem přes 400 budoucích prváků.

5. ročník akce Seznamovák UP

Pátý ročník akce se konal opět v rekreačním středisku Jiskra v Náměšti nad Oslavou v termínu od 7.9. do 15.9.2016, celkem se konaly 2 turnusy. Účast na akci byla nad očekávání vysoká. Akce zúčastnilo 425 budoucích prváků. Jednalo se o studenty PdF, FF, PF, PřF, FZV, FTK. O studenty se 24/7 staralo 20 zkušených instruktorů.

4. ročník akce Seznamovák UP

Čtvrtý ročník akce Seznamovák UP se konal v termínech 1. až 9. a 9. až 11. září v rekreačním středisku poblíž Náměště nad Oslavou a zúčastnilo se jej celkem přes 400 budoucích prváků.

3. ročník akce Seznamovák UP

Třetí ročník Seznamováku se konal opět v Náměšti nad Oslavou. Celkem proběhly dva turnusy, kterých se zúčastnilo 396 studentů Univerzity Palackého. Největší zastoupení měla filozofická fakulta, ale také nově začleněná právnická fakulta měla hojné zastoupení.

2. ročník akce Seznamovák UP

Seznamovák 2013 se konal v Náměšti nad Oslavou, v rekreačním středisku Jiskra. Termín konání byl od 2.9-8.9 a 8.9.-14.9. Celkem se Seznamováku zúčastnilo 172 budoucích studentů z FF, PdF, PřF, PF, Ftk a Fzv. Největší zastoupení měla pedagogická fakulta.

1. ročník akce Seznamovák UP

Seznamovák 2012 se konal v kempu Varvažov, který nabízel širokou škálu sportovního, tak kulturního využití. Termín konání byl od 9. - 15. 9. 2012. Celkem se Seznamováku zúčastnilo 89 budoucích prváku z Pedagogické a Přírodovědecké fakulty.
PŘIDAT NA PLOCHU