2. turnus 2023

2. turnus 2023 2. turnus Seznamováku pro studenty UP 2023

3. turnus akce Seznamovák pro studenty UP 2023

9. až 13. 9. 2023

Je součástí akce:

Semestr ještě nezačal a ty přemýšlíš nad tím, jaké to v novém prostředí bude a jak rychle si zvykneš na zcela odlišný vzdělávací systém? Za studentskou organizaci Studentlife z.s. tě srdečně zveme na 12. ročník Seznamováku pro studenty UP.
Rekapitulace Seznamováku pro studenty UP 2023

Jak už je zvykem, pro účastníky bylo připraveno spoustu tématických workshopů a užitečných přednášek s informacemi, co ocení nejeden nastupující student na UP. Aby účastníci jen neseděli a neposlouchali již zmiňované přednášky, bylo pro ně také nachystáno spoustu různých aktivit, ať už sportovních jako například: beach vojbal, fotbal nebo softball, tak i teambuldingových, z těch můžeme například vypíchnout: vodní pětiboj, souboj fakult, nebo nově Redbull káry, které si pro účastníky připravil náš sponzor Redbull. Ani večer jsme nenechali nevyužitý a zaplnili ho aktivitami, jako je vědomostní kvíz, karaoke, táborák, tematické párty a koncert olomouckých kapel.

Letos také účastníci neustále využívali možnosti osvěžit se v bazénu, jelikož oboum turnusům počasí doopravdy přálo a teploty byly skutečně letní. K večeru když už nebylo takové vedro přivítali účastníci i možnost sednout si s vodní dýmkou a popovídat si s novými přáteli o budoucnosti na jejich vybrané škole, jejich zájmech a o tom co přes den vyzkoušeli a zažili.

Oba turnusy hodnotíme pozitivně, podařilo se nám, aby účastníci odjížděli spokojení plní zážitků, dojmů, s nově navázanými přátelstvími a připraveni na první semestr, který je na vysoké škole čeká.

Pro recenze účastníků a bližší info si zobrazte report akce

Místo konání akce
MORAVA CAMP MOHELNICE
Petra Bezruče 795, Mohelnice 789 85
Organizátor akce
STUDENTLIFE z. s.
STUDENTLIFE z. s.
01660756

Jsme parta studentů a absolventů z Univerzity Palackého, kteří se rozhodli, že se pokusí ostatním studentům usnadnit a zpříjemnit jejich vstup na vysokou školu. Mezi námi máme zástupce různých fakult a velké části oborů, takže dokážeme poradit i ohledně...