Seznamovák UP

Video ze Seznamováku UP

 Aktuality

Ahoj Seznamováci!

Stále jste na nás ještě nezapoměli a chtěli byste se opět sejít? 22. října máte tu možnost v Nabalkoně Kabaretní scéně.

Neváhejte a doražte! Těšíme se na všechny ♥

Poslední týden na zaslání přihlášky!

Konec přihlášek se nám neúprosně blíží - zbývá již jen týden. Ve středu 31. července přihlášky na letošní ročník Seznamováku UP uzavíráme.

Pořád nám zbývají nějaká volná místa na obou turnusech. Neváhej a odešli přihlášku ještě dnes ;)

Opět, stejně jako v minulých letech, jsme pro nastupující studenty vytvořili skupinu na facebooku s názvem "Prváci UPOL 2019/2020". Ve skupině nalezneš spousty rad, tipů a odpovědí na otázky jak od nás, tak od ostatních zkušenějších studentů.

Neváhej se přidat! 😊

Také můžete sledovat naši Facebookovou stránku nebo profil na Instagramu. Dozvíte se tam například o spuštění přihlášek na letošní ročník, ke kterému dojde v nejbližších dnech!

Přípravy na další ročník jsou v plném proudu! A letos na novém místě - pojedeme do kempu Morava, který se nachází v Mohelnici (takže kousek od Olomouce).

Bližší informace připravujeme, sledujte náš web a účty na sociálních sítích.

Již tradičně jsme pro Vás připravili velkolepou Afterpárty Seznamováku UP, na které očekáváme jak letošní účastníky, tak účastníky všech předchozích ročníků a jejich přátele a spolužáky!

Letošní afterpárty se koná již v úterý 25. září od 20:00 v klubu Varna. Veškeré informace naleznete v události na Facebooku.

Tento rok jsme si pro vás připravili novinku! V kempu na vás budou čekat super vratné kelímky 😍. Po celý Seznamovák bude mít každý svůj, takže zabráníme zbytečnému plýtvání plasty, když si budeme chtít dát v baru limču nebo pivo 🍺. Aspoň trošku tak přispějeme ke zlepšení životního prostředí🌍🌿. A když budete chtít, samozřejmě si ho i můžete nechat na památku 😊.

Pro milovníky hudby se letos na Seznamováku objevuje novinka v podobě tvorby vlastní muziky pomocí looperu, neboli smyčkovače. Že nevíš, o co jde? Neměj strach, protože náš instruktor Vojta bude vést workshop zabývajicí se prací s elekronikou i akustikou, díky které nakonec vzniká tvůj oblíbený song. Takže pokud tě vždy zajímalo, jak vzníká hudba, máš se na co těšit.

Nestihli jste registraci na Seznamovák a druhý turnus Vám časově nevyhovuje? Tak pro Vás máme dobrou zprávu. Na prvínm turnusu se uvolnilo 11 míst, která jsou nyní k dispozici.

Současně se nám začíná plnit i druhý turnus, kde aktuálně zbývá 37 míst. Tak neváhejte s přihláškou a pojeďte s námi!

O Seznamovák UP je letos takový zájem, že se již podařilo zaplnit celou kapacitu areálu pro první turnus. To pro Vás znamená - pokud ještě nejste přihlášení - že je možné se přihlásit již pouze na turnus druhý, na kterém ještě pár míst zbývá.

Pokud na druhý turnus z nějakého důvodu nemůžete, ale přesto máte o účast na akci zájem, je možné se na první turnus přihlásit jako náhradník. V tom případě bude registrace plně platná až ve chvíli, kdy se na turnusu uvolní místo odhlášením jiného zájemce.

PŘIDAT NA PLOCHU