Aktuality

Přihlášky na letošní ročník spuštěny!

Spolu se spuštěním nových webovek jsme také začali přijímat přihlášky na aktuální ročník Seznamováku UP 2018, tak neváhejte a vyplňte přihlášku na stránce registrace.

Pokud budete mít s přihláškou nebo webem jakékoliv problémy, náměty nebo připomínky, obraťte se na nás e-mailem nebo třeba na naší stránce na sociální síti Facebook.

Spustili jsme nový web

V posledních měsících jsme pro Vás vyvíjeli tyto úplně nové webové stránky, které si můžete pohodlně zobrazit třeba i na mobilních zařízeních.

Prváci 2018/2019 na Facebooku!

Opět, stejně jako v minulých letech, jsme pro nastupující studenty vytvořili skupinu na facebooku s názvem "Prváci UPOL 2018/2019". Ve skupině nalezneš spousty rad, tipů a odpovědí na otázky jak od nás, tak od ostatních zkušenějších studentů.

Neváhej se přidat! :)

Seznamovák UP 2018 je na světě!

nebo alespoň jeho termín:-) S příchodem jara jsme nezaháleli a na již 7.ročník Seznamováku UP se můžete těšit v těchto termínech: 5.9.-9.9.2018; 9.9.- 13.9.2018

Šťastné a veselé

Přejeme vám příjemné prožití svátků vánočních, plno radostných a úspěšných dnů, hodně spokojenosti a zdraví v nadcházejícím roce 2018!

Afterparty Seznamováku UP 2017

V pondělí 25.9. od 19:00 se na vás na všechny těšíme v Sklubu. Vemte všechny nový kámoše a dojděte zavzpomínat na Seznamovák!

Posezení s instruktory

Dne 18.9. od 19:00 Vás srdečně zveme do hospůdky U krbu. Přijďte si dát pivko (nejen) s instruktory, pokecáme. 

Návštěva pana rektora

I letos nám přislíbil svou návštěvu i sám rektor Univerzity Palackého prof. Mgr. Jaroslav Miller, M.A., Ph.D., takže máte možnost se s ním potkat ještě před začátkem semestru a položit mu třeba i své dotazy. :)

Událost na Facebooku

Vytvořili jsme pro Vás událost na Facebooku, v které naleznete nejčerstvější informace o letošním ročníku Seznamováku UP. Nezapoměňte sledovat! :)

Nějaký nápad?

SeznamovákUP, stejně jako každý rok, se bude snažit program vylepšit. Pokud je tedy něco co v programu prozatím nemáme a Ty jsi přesvědčen, že by to nemělo chybět napiš nám! Tvůj nápad jistě náležitě oceníme.

FB pro letošní prváky!

Je jasné, že máš nějaké otázky, ať už na studenty starších ročníků tvého oboru nebo na svoje nastávající spolužáky. Připoj se proto na skupinu Prváci UPOL 2017/2018 !

šestý ročník Seznamováku UP v plném proudu

Právě jsme stanovili termíny 6.ročníku SeznamovákuUP!!

Pevně věříme, že jsme vzali v úvahu všechny studijní povinnosti a budete si moci naplno užít pobyt s námi v kempu!

  • První termín: 6.-10.9.2017
  • Druhý termín: 10.-14.9.2017

Těšíme se

Poděkování účastníkům

Ještě jednou bychom Vám chtěli moc poděkovat za účast na seznamováku UP 2016. Opravdu se letos sešla skvělá banda a vytvořili jste úžasnou atmosféru.

Pevně doufáme, že jsme splnili náš hlavní cíl a odnesli jste si ze seznamováku spoustu nových kamarádů, zážitků a užitečných poznatků.

Na všechny se těšíme 26.9. na AFTERPÁRTY SEZNAMOVÁKU v S klubu!